Emily Sawma

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
emily.sawma@brightoptical.se

Laura Pérez

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
laura.perez@brightoptical.se

Maritza Gillberg

Örebro-Norrköping
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
maritza.gillberg@brightoptical.se

Robert Jeraeus

Falkenberg-Skövde
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
robert.jeraeus@brightoptical.se

Sara Wileryd

Kalmar
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
sara.wileryd@brightoptical.se

Susanne Andersson

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
susanne.andersson@brightoptical.se

Thomas Lindenhäll

Kumla
Leg optiker med kontaktlinsbehörighet, utbildad inom okulär farmakologi och diagnostik samt Synergonomi
thomas.lindenhall@brightoptical.se

Jakob Klinthage

Kristianstad
Leg Optiker med MSc i Klinisk Optometri
jakob.klinthage@brightoptical.se

Olga Pirizadeh

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
olga.pirizadeh@brightoptical.se

Andy Miao

Stockholm
Leg Optiker med MSc i Klinisk Optometri
andy.miao@brightoptical.se

Sandra Ingmarsson

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
sandra.ingmarsson@brightoptical.se

Marie Larsson

Sundsvall
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
marie.larsson@brightoptical.se

Huda Aban

Stockholm
Leg Optiker med kontaktlinsbehörighet
huda.aban@brightoptical.se

Jens Ekstrand

Stockholm
Leg Optiker med kontaktlinsbehörighet
jens.ekstrand@brightoptical.se

Marie Horowitz

Stockholm
Leg Optiker med kontaktlinsbehörighet
marie.horowitz@brightoptical.se

Marie Andersson

Köping
Leg Optiker
marie.andersson@brightoptical.se

Isabella Nilsson

Stockholm
Leg Optiker med kontaktlinsbehörighet
isabella.nilsson@brightoptical.se

Isabelle Persson

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
isabelle.persson@brightoptical.se

Jenny Åkerman

Ängelholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
jenny.akerman@brightoptical.se

Esben Günther

Norge
Leg Optiker med kontaktlinsbehörighet
esben.gunther@brightoptical.se

Jonas Nordin

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
jonas.nordin@brightoptical.se

Sara Kalstens

Borlänge
Leg Optiker med DO-utbildning
Sara.kalstens@brightoptical.se

Åsa Alvin

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
asa.alvin@brightoptical.se

Björn Freiding

Malmö
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
bjorn.freiding@brightoptical.se