Emily Sawma

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
emily.sawma@brightoptical.se

Laura Pérez

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
laura.perez@brightoptical.se

Maritza Gillberg

Örebro-Norrköping
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
maritza.gillberg@brightoptical.se

Nikolina Olson

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
nikolina.olson@brightoptical.se

Robert Jeraeus

Falkenberg-Skövde
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
robert.jeraeus@brightoptical.se

Sara Wileryd

Kalmar
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
sara.wileryd@brightoptical.se

Susanne Andersson

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
susanne.andersson@brightoptical.se

Thomas Lindenhäll

Kumla
Leg optiker med kontaktlinsbehörighet, utbildad inom okulär farmakologi och diagnostik samt Synergonomi
thomas.lindenhall@brightoptical.se

Bodil Hellmer

Malmö
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
bodil.hellmer@brightoptical.se

Jakob Klinthage

Kristianstad
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
jakob.klinthage@brightoptical.se

Jan Ermestål

Kalmar
Leg Optiker
jan.ermestal@brightoptical.se

Linda Björnsson

Malmö
Leg optiker med kontaktlinsbehörighet
linda.bjornsson@brightoptical.se

Olga Pirizadeh

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
olga.pirizadeh@brightoptical.se

Marita Heiligers

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
marita.heiligers@brightoptical.se

Ayesha Tariq

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
ayesha.tariq@brightoptical.se

Kristin Lindenhäll

Örebro
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
kristin.lindenhall@brightoptical.se

Andy Miao

Stockholm
Leg Optiker med MSc i Klinisk Optometri
andy.miao@brightoptical.se

Sara Ibrahim

Stockholm
Leg Optiker med MSc i Klinisk Optometri
sara.ibrahim@brightoptical.se

Sandra Ingmarsson

Stockholm
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
sandra.ingmarsson@brightoptical.se

Marie Larsson

Sundsvall
Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet
marie.larsson@brightoptical.se