Bodil Hellmer

Malmö Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet bodil.hellmer@brightoptical.se Erfarenhet från Synoptik, Synsam, Smarteyes och Synologen

Emily Sawma

Stockholm Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet emily.sawma@brightoptical.se Erfarenhet från Synoptik, Synsam, Smarteyes och Specsavers

Frida Johansson

Halmstad Leg optiker med kontaktlinsbehörighet frida.johansson@brightoptical.se Erfarenhet från Optiker Haar, Synoptik och Synsam

Helene Fidler

Stockholm Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet helene.fidler@brightoptical.se Erfarenhet från Specsavers, Smarteyes och Synoptik

Jakob Klinthage

Kristianstad Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet jakob.klinthage@brightoptical.se Erfarenhet från Synsam, Synoptik, Specsavers, Smarteyes och Ögonkliniker

Jonas Upphagen

Stockholm Leg Optiker med MSc i Klinisk Optometri jonas.upphagen@brightoptical.se Erfarenhet från Synoptik, Synsam, Smarteyes och Specsavers samt ögonkliniker och refraktiv kirurgi

Laura Pérez

Stockholm Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet laura.perez@brightoptical.se Erfarenhet från Synoptik, Synsam och Specsavers

Maritza Gillberg

Örebro-Norrköping Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet maritza.gillberg@brightoptical.se Erfarenhet från Smarteyes och Specsavers

Nikolina Olson

Stockholm Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet nikolina.olson@brightoptical.se Erfarenhet från Se & Synas, Synoptik, Specsavers och Synsam

Robert Jeraeus

Falkenberg-Skövde Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet robert.jeraeus@brightoptical.se Erfarenhet från Synoptik, Synsam, Specsavers, Synologen och Smarteyes

Sara Masri

Göteborg Leg Optiker/Optometrist med Kontaktlinsbehörighet sara.masri@brightoptical.se Erfarenhet från Synoptik och Specsavers

Sara Wileryd

Kalmar Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet sara.wileryd@brightoptical.se Erfarenhet från Synsam, Synoptik, Specsavers och Smarteyes

Susanne Andersson

Stockholm Leg Optiker med Kontaktlinsbehörighet susanne.andersson@brightoptical.se Erfarenhet från Synsam, Specsavers, Synoptik och Smarteyes

Thomas Lindenhäll

Kumla Leg optiker med kontaktlinsbehörighet, utbildad inom okulär farmakologi och diagnostik samt Synergonomi thomas.lindenhall@brightoptical.se Erfarenhet från Synoptik, Aoptik, Specsavers

Thomas Reux

Göteborg Leg optiker med kontaktlinsbehörighet thomas.reux@brightoptical.se Erfarenhet från Smarteyes, Synoptik och Synsam